Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Майбутні першокласники

14 листопада 2023 року 60 маленьких дослідників, вихованців Радивилівського ЗДО №1 «Сонечко», відвідали наш заклад для надзвичайно цікавого та захопливого дня знайомства з ліцеєм. Майбутні першокласники стали частинкою нашої шкільної родини, а ліцеїсти четвертих класів взяли на себе роль провідників у світ знань.
Тема дня «Калинова майстерка» стала справжньою пригодою для малят. Разом із здобувачами освіти 4-х класів вони вирушили в дослідницьку подорож, де вивчали колір, смак та таємниці зернятка калини. Це була унікальна можливість для малечі поринути у чарівний світ рослин та дізнатися, що робить калину такою особливою.
Легенда про походження назви куща розповіла дітям про те, як кожна пора року додає чарівності у життя калини. Малята слухали з великим захопленням, розглядаючи кожен листочок та гілочку куща.
У цьому дослідницькому процесі не обійшлося без мистецтва! Діти малювали калинові ягідки за допомогою ватних паличок. Кожна дитина виразно відображала своє бачення краси природи.
Зустріч з майбутніми першокласниками виявилася насправді неймовірною, наповненою радістю, відкриттями та теплотою. Ми впевнені, що ця подія стала тільки початком захопливого шляху для наших майбутніх ліцеїстів.

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх