Традиції закладу

Свято Першого дзвоника

Свято першого дзвоника - це традиційне українське свято, яке святкують у перший день навчального року. Зазвичай це 1 вересня. Цей день символізує початок нового навчального року, повернення до навчання та зустріч з однокласниками та вчителями. На святі першого дзвоника проводяться урочистості та конкурси, а учні отримують побажання від батьків, вчителів та друзів на успіх та нові досягнення у навчанні.

Тиждень фізкультури і спорту

Традиційно проводиться на другий тиждень вересня. Участь у ньому беруть учні 1-11 класів. У програму тижня входять:змагання в 1-4 класів та між класами в спортивних естафетах,змагання між 5-7 класами у «Козацьких забавах»,учні 8-11 класів змагаються у підтягуванні,метанні булави,стрибках у довжину.

День учнівського самоврядування. День вчителя

Є в календарі свята, що викликають особливий відгук у душі. До них і належить День вчителя,який відзначається в першу неділю жовтня. Учні теж з нетерпінням чекають його , бо цей день традиційно – день учнівського самоврядування. Старшокласники мають змогу випробувати свої сили у ролі вчителів,директора та його заступників.

Посвята в гімназисти

Уже стала хорошою традицією у нашому закладі посвята п’ятикласників у науку або в гімназисти. Свята «посвят» мають свої обряди, враховуючи вік учасників, обираємо гру – подорож у країну Науку. Це незвичайне інтригуючи дійство зіткане з добра, щирості та ніжності. Бо воно родинне, сімейне.

Андріївські вечорниці

Цікаво і змістовно проходять Андріївські вечорниці .Свято нікого не залишає байдужим,адже на нього приходять не тільки вчителі й учні , а й батьки,щоб згадати та побачити у виконанні своїх дітей звичаї та обряди нашого народу.

Новий рік

Разом із холодами і снігом приходить улюблене свято дітей – Новий рік. Школярі до нього починаються готуватися вже від початку грудня. Саме тоді трудова комісія оголошує конкурс «Майстерня Діда Мороза» Учні 5-11 класів для прикрашення ялинки виготовляють святкові плакати та новорічні іграшки. Переможці різних номінацій отримують грамоти на Новорічному святі. Не відстають від них і учні 1-4 класів Їх умілі рученята виготовляють паперові прикраси. Ну ,а сценарії для новорічних свят дуже цікаві і оригінальні. Улюблене свято дітей завжди проходить весело і цікаво.

Різдвяні канікули

Декілька років поспіль традиційним для нашого закладу є участь у конкурсі «Різдвяні канікули». Для цього дійства характерним є ведіння кози, Меланки, віншування з Новим Роком , з Різдвом Христовим, колядки , щедрівки. Саме такі народні традиції лягли в основу наших виступів, який проводяться в першу неділю II семестру.

День Святого Валентина

14 лютого традиційно,в нашій школі святкують «День закоханих».Відповідають за проведення свята учні 10-х класів ,які переносять нас у ті часи , коли жив священик Валентин,розповідають нам про історію свята,легенди,які з ним пов’язані. Закінчується свято дискотекою.

8 Березня

Любов і, повага і вшанування жінки до Жінки – ось головна цінність цього свята. Це 8 Березня. Проводиться великий святковий концерт,який заздалегідь готують діти 5-11 класів,проводиться конкурс малюнків,сувенірів до свята,виготовлених власноруч.

Шевченківський тиждень

Згідно складеного плану про проведення Шевченківського тижня проходять щоденно виховні заходи : проводяться конкурси знавців творів Т.Шевченка,літературні вікторини,конкурс на кращого читця поезій Кобзаря.

Козацькі забави

В дев’яту неділю Пасхи в селі Пляшева Радивилівського району проводяться «Козацькі забави» на які «злітаються» команди усіх навчальних закладів району,щоб показати своє вміння марширувати строєм,виконувати козацькі пісні,взяти участь у цікавій естафеті «Герць козацьких джур».

Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника - це традиційне свято, яке святкують в кінці навчального року. Цей день символізує закінчення навчального року, прощання з однокласниками та вчителями та підсумок року. На святі Останнього дзвоника учні проводять урочистості, виставки своїх робіт та здобутків, вручаються грамоти та нагороди за успіхи у навчанні та вихованні. Свято Останнього дзвоника є важливим етапом в житті кожного учня, який надихає на нові досягнення та мотивує продовжувати навчання у майбутньому.