1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини
Вітаємо переможця
ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з інформаційних технологій

ІІІ місце – Ульянов Олександр (11а)

та його наставника
Добридника Олександра Миколайовича
Нагороди учасникам проєктуЗдобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 долучилися до участі в мистецькому флешмобі "Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі», ініційованого Спілкою Освітян Української Діаспори для дітей та молоді українських громад за кордоном.
Детальніше...
Ми сильні, бо ми єдині!

Сьогодні, 16 лютого, Радивилівський ліцей №1 разом з усією Україною відзначає День єднання, запроваджений указом Президента України.
Детальніше...
День дарування книги
14 лютого - Міжнародний день дарування книг, мета якого надихнути людей всього світу подарувати книги бібліотеці, другу, членам родини, прищеплювати любов до читання.
Детальніше...
День безпечного Інтернету

11 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету . Здобувачі освіти ліцею також приєдналися до цієї події, а саме до Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет».
Детальніше...
Вітаємо переможця
11 лютого 202 року до ліцею завітав український журналіст, секретар НСЖУ, керівник Школи універсального журналіста - Віталій Голубєв, який за дорученням голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка вручив Почесні грамоти НСЖУ і призи одинадцятикласнику Владиславу Мелиху.
Детальніше...
Напередодні Дня святого Валентина педагог-організатор Софія Хмарук провела майстер-класи «Валентинка своїми руками» для ліцеїстів 2-4 класів. Детальніше...
Вітаємо переможців
ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з української мови і літератури

ІІ місцеЧуй Марія (11в)
ІІІ місце Малявчик Ольга (9в)

та їх наставника
Ксьондзик Раїсу Кирилівну

Різдвяно-новорічні канікули у Дубенському замку У четвер 20 січня здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 відвідали історико-культурний заповідник у м. Дубно - замок князів Острозьких. Екскурсія відбулась у рамках благодійної акції " Різдвяно-новорічні канікули у Дубенському замку".
Детальніше...
Фестиваль «Волинська коляда»
Новорічно-різдвяні свята в нашій українській культурі наповнені великою кількістю обрядів, пісень, ігор і атрибутики. Від покоління до покоління передаються нам знайомі короткі тексти щедрівок і колядок, які виконуються на Різдво у Святвечір, аби привітати людей із народженням Сина Божого й уславити його.
Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана