1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини
Допоможемо дітям України
Упродовж вересня – жовтня здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 взяли участь у благодійній акції «Допоможемо дітям України».
Детальніше...
Квест "Детективне агенство"
У Міжнародний день шкільних бібліотек здобувачі освіти 4-х та 6-х класів взяли участь у захоплюючому квесті «Детективне агентство Шерлок and Холмс».
Детальніше...
Благодійна акція «Зігрій захисника»
Вже вкотре здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 долучаються до допомоги захисникам та захисницям України.
Детальніше...
«CREATIVE, INNOVATIVE, ACTIVE!»
Із 28 вересня по 1 жовтня 2022 року команда «РадоDrive» Радивилівського ліцею №1, яка стала переможцем всеукраїнського етапу міжнародних транскордонних змагань «CREATIVE, INNOVATIVE, ACTIVE!», узяла участь у фінальних змаганнях освітньої кампанії для шкіл «Польща-Україна!»
Детальніше...
Ми-єдині, ми – за мир!
21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру, що проголошений ООН як день загального припинення бойових дій і відмови від насильства. Сьогодні МИР для України є найголовнішою цінністю.
Детальніше...
Європейський тиждень мобільності у Радивилівському ліцеї №1

З 16 по 22 вересня 2021 року здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1, вже традиційно, приєдналися до Європейського тижня мобільності - загальноєвропейської ініціативи, спрямованої на покращення стану довкілля і умов життя в громадах, заохочення жителів спробувати альтернативні види транспорту.
Детальніше...
Тиждень фізичної культури
Щорічно у другу суботу вересня Україна відзначає День фізкультури і спорту.
Детальніше...
200 балів із НМТ-2022 — це можливо!
Щиро радіємо та пишаємося нашими випускниками,здобувачами освіти Радивилівського ліцею №1, які здобули найвищі бали з мультипредметного тесту:
Детальніше...
Всеукраїнський конкурс ескізів муралів "Все буде Україна"
З нагоди відзначення Дня Української Державності здобувачі освіти ліцею разом із учителем мистецтва Байцер М.Я. долучилися до Всеукраїнського конкурсу ескізів муралів "Все буде Україна", організованого Національним еколого-натуралістичним центром МОН України.
Детальніше...
Проєкт "Народний оберіг"
28 липня 2022 року в Україні вперше відзначається День Української Державності. З нагоди державного свята Радивилівський ліцей №1 долучився до благодійного проєкту "Народний оберіг", виготовивши для обласної виставки-продажу ляльку-мотанку "Берегиня'.

Детальніше...
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана