Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

День цивільного захисту

День цивільного захисту у Радивилівському ліцеї №1 пройшов динамічно та пізнавально.

Учні початкової школи переглянули мультфільм «Зненацький сон», де улюбленець дітей Пес – сапер Патрон розповідав про мінну безпеку.

Здобувачі освіти 5- 8 класів зіграли у квест-гру «Простір безпеки», яка сприяла формуванню в дітей комплексу вмінь та навичок діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях. Хлопці та дівчата викликали, складали та озвучували повідомлення рятувальним службам, взаємодіяли з рятувальниками та робили перші спроби надати домедичну допомогу в екстремальних ситуаціях.

До ліцеїстів 9-11 класів завітали співробітники аварійно-рятувального загону спецпризначення Рівненщини, які спільно з рятувальниками Дубенщини провели профілактичний захід на базі мобільного класу з мінної безпеки. Під час заходу фахівці ДСНС, користуючись плакатами, 3D-стендами розповіли всім присутнім правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами, пояснили основний порядок дій під час виявлення таких вибухонебезпечних предметів, навели приклади розпізнавальних та попереджувальних знаків, а також місць яких треба сторонитися та триматися від них якомога далі, аби не наштовхнутися на заміновані ділянки.

З усіма учасниками освітнього процесу проведено інструктаж та тренувальну евакуацію на випадок надзвичайних ситуацій.

Схожі публікації

Проби пера

У літературній студії «Проби пера» Всесвітній день читання вголос, який відзначається 5 лютого, став справжнім святом, адже цього року ми поєднали його з підбиттям підсумків

Батьківський лекторій

Батьківський лекторій: Формування здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі 6 лютого, відповідно до плану роботи закладу, у Радивилівському ліцеї №1 відбулися активності в рамках батьківського лекторію.