Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

26.12.2012

Біла чарівна Зимонька – зима покликала учнів 1-Б класу на Новорічне свято. Свято захоплююче та незвичне, бо в гості до дітей несподівано прийшла Дівчинка-сирітка, яку «мачуха прогнала з хати, щоб підсніжників біленьких назбирати».
Їй радо допомагали шукати квіти казкові Ведмедик, Вовчик, Зайчик, Лисичка-сестричка та брати-місяці: Січень, Лютий, Березень та Квітень. Малята з радістю виконували їх завдання: відгадували загадки, співали пісні, танцювали, водили хороводи навколо ялинки.
З нетерпінням всі чекали Діда Мороза і Снігуроньку, які завітали на свято та вручили щасливій дітворі новорічні подарунки. Радості дітей не було меж!

26.12.2012

26.12.2012

26.12.2012

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль