Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

26.12.2012

Біла чарівна Зимонька – зима покликала учнів 1-Б класу на Новорічне свято. Свято захоплююче та незвичне, бо в гості до дітей несподівано прийшла Дівчинка-сирітка, яку «мачуха прогнала з хати, щоб підсніжників біленьких назбирати».
Їй радо допомагали шукати квіти казкові Ведмедик, Вовчик, Зайчик, Лисичка-сестричка та брати-місяці: Січень, Лютий, Березень та Квітень. Малята з радістю виконували їх завдання: відгадували загадки, співали пісні, танцювали, водили хороводи навколо ялинки.
З нетерпінням всі чекали Діда Мороза і Снігуроньку, які завітали на свято та вручили щасливій дітворі новорічні подарунки. Радості дітей не було меж!

26.12.2012

26.12.2012

26.12.2012

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх