Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Вчителі перемогли

В НВК давно вже стали доброю традицією товариські спортивні змагання між учнями та вчителями. До Дня фізичної культури і спорту 17 вересня в НВК пройшла чергова товариська зустріч з футболу між вчителями та учнями. Вона проходила з перемінним успіхом. На початку першого тайму два голи забила команда учнів, і вчителям довелось прикласти багато зусиль, щоб вирівняти рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 2:2. Членами чоловічої футбольної команди були вчителі фізичного виховання Волк Валерій Ананійович,Коханець Віктор Анатолійович,Чоловічок Андрій Степанович, соціальний педагог Коханець Володимир Анатолійович, вчитель інформатики Добридник Олександр Миколайович. Ворота команди вчителів захищав Шимчук Руслан Петрович. До складу учнівської команди входили Лямін Назар (11а), Довбета Олександр (11а), Воронко Андрій (11а), Гунько Роман (10б), Дубовий Валентин (11а), Ковальов Денис (10б), Гринюк Олександр (10а), Матюшок Дмитро (8а).
Вболівальники бурхливо підтримували обидві команди. Другий тайм розпочався активністю учнів, які, незважаючи на втому, постійно атакували, але при цьому забули про оборону. Як результат – ще один гол, забитий командою вчителів. Матч закінчився перемогою вчителів із рахунком 3:2.
Ці змагання показали непогану фізичну підготовку вчителів школи. А для учнів це була репетиція до районних змагань школярів з футболу. Слід відзначити, що подібні змагання між учителями та учнями відбуваються щороку і з інших видів спорту: волейболу, баскетболу.