1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Свято-Вознесенська церква

Українська Православна церква Київського патріархату. Знаходиться в м. Радивилів Рівненської області.
В двадцяті роки минулого століття радивилівські католики вирішили звести новий костел. І взялися будувати його, обмуровуючи існуючий дерев’яний. А був вивершений у 1938 році, тільки ж використовувався за призначенням недовго: прихід Червоної армії у вересні 39 –го спонукав багатьох поляків залишити місто. Під час війни католицьке населення практично повністю покинуло Радивилів. Під час боїв за визволення міста з костелу було збито верхню частину.
Після війни цю культову споруду почали використовувати як господарську. Тут тривалий час був будинок культури, дитячо – юнацька спортивна школа. В кінці ХХ ст. приміщення як пам’ятка архітектури взято під охорону держави. В 2013 році в храм було передано кіот з частиною мощей великомученика і цілителя Пантелеймона. Храм розташований при вулиці Почаївській. Богослужіння проводять тут з 1997 року. Першим православним священиком став протоієрей Микола Чудовець. Нині парафію очолює протоієрей Юрій Бурліков.
За неповних два десятиліття здійснено великий обсяг ремонтно-реставраційних робіт. Зокрема, облаштовано вівтарну частину храму, стіни прикрасили ікони, картини на біблійну тематику, вишиті рушники. Приміщення освітлюють потужні люстри. У 2010 році над храмом піднісся перший купол – купол дзвіниці з дзвонами, виготовленими на пожертви меценатів – членів сім’ї Ткачуків. Згодом виготовлені і встановлені бічні главки.
Після Другої світової війни цю культову будівлю пристосували під будинок культури, був тут і спортзал дитячо-юнацької спортшколи. 24 квітня 1985 року тут на постаменті стояли перед перезахороненням на меморіал Слави чотири труни, – з останками кавалериста Опанаса Волковенка, артилериста Павла Стрижака, льотчиків Андрія Демьохіна і Миколи Маркелова.
Найдавніший документ із згадкою про існування тут храму знайдено в актах Луцького синоду за 1726 рік. Цю муровану будівлю на місці дерев’яної звели в 1933 – 1934 роках для католиків 17 поселень Радивилівщини.

Ящук В. Історія в знімках//Прапор перемоги.-1996.- 17 вересня.


• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана