1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Учнівське самоврядування

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ЮЛІЯ БАТІЄВСЬКА

Голова учнівської ради
Учнівське самоврядування грає дуже важливу роль у житті школи. З його допомогою кожен може реалізовувати себе, а також розвивати лідерські якості, які обов’язково знадобляться у житті. Я слідкую за функціонуванням усіх комісій школи. Намагаюсь вдосконалити процес роботи учнівського самоврядування.ДОВБИШ ВОЛОДИМИР

Голова спортивної комісії«В здоровому тілі – здоровий дух» - саме так вважає наш голова спортивної комісії. Тому, ми часто збираємося та вирішуємо спортивні питання нашого закладу. Ми проводимо багато цікавих ігор: змагання з баскетболу, волейболу, футболу, а також спортивні вечори.

ЮЛІЯ МОРОЗЮК

Голова комісії по роботі з молодшими школярамиКомісія по роботі з молодшими школярами – це група ретельно підібраних старшокласників, яким до вподоби проводити свій час із молодшими учнями та розважатись разом з ними. Ми влаштовуємо різні конкурси, ігри та вікторини, які розворушують наших школяриків та роблять навчання у школі цікавішим. Наш девіз: «Кожен день повинен бути незабутнім!».

СОФІЯ КРАСНОПОЛЬСЬКА

Голова навчальної комісіїДо навчальної комісії входять старости 5-11 класів. Наше завдання - допомагати учням у навчанні. Ми намагаємось зробити процес навчання цікавішим та захоплюючим. Для цього наша комісія організовує і проводить інтелектуальні вечори, наукові тижні, інтерактивні та пізнавальні конкурси.АННА КОТИК


Голова інформаційної комісіїНаша комісія кожного понеділка проводить тематичні інформування у класах.
Також ми є редакторами шкільної газети «Перерва». Часто проводимо дискусійні вечори на інтелектуальні теми для школярів.
Ми присутні на всіх заходах і пишемо про них у шкільній газеті.


ЯНА ГРАНОВСЬКА


Голова культмасової комісіїКультмасова комісія об’єднує відповідальних за культурно масову роботу по класах. Нашим завданням є організація та проведення свят, вечорів відпочинку, зустрічей з цікавими людьми, допомога в організації дозвілля на рівні класу. Щовівторка ми проводимо засідання культмасової комісії, де вирішуємо як організувати дозвілля нашої школи.

ВЕРОНІКА ДРЕМОВА


Голова трудової комісіїНаша комісія дуже працьовита. Ми проводимо різні конкурси та ігри. Наприклад : «Прикраси ялинку», де кожен клас власноруч створював новорічну іграшку. Організовуємо трудові десанти, а також конкурс «Найкраще озеленення класу». Трудова комісія веде моніторинг на номінацію «Кращий клас року».

ЄЛИЗАВЕТА МАМЧУР


Голова волонтерського рухуМи – волонтери, допомагаємо усім, кому потрібна наша допомога. На початку року ми збираємось та вирішуємо найголовніші питання, які стосуються нашої діяльності,а також втілюємо їх у реальність. Наприклад, кожного року ми збираємо та заносимо іграшки у міський дитячий садочок, а також допомагаємо людям похилого віку.

Учнівське самоврядування 2018-2019 н.р.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана