1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Розстріляне відродження (21-02-2022, 10:05)

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Євромайдану за гідність, честь, волю, за право бути Українцем на своїй землі.

Здобувачі освіти 10-х класів взяли участь в уроці - дослідженні «Розстріляне відродження» до Дня Героїв Небесної Сотні (уч. Надія Пилипюк). Десятикласники провели історичну паралель між подіями 30-х років ХХ століття, які дістали назву «Розстріляне відродження», та подіями 18-20 лютого 2014 року – розстріл на майдані в Києві Небесної Сотні. Історичні факти здобувачі освіти сприймали не лише розумом, а й серцем.

Роздуми учнів над причинами винищення української інтелектуальної еліти в 30-х р. минулого століття були глибокими, висновки переконливими, а участь у дебатах «Політичний опонент» продемонструвала зрілість думок юного покоління. Надія Володимирівна ознайомила учнів з книгою пам’яті «Небесна Сотня», в якій висвітлене життя і діяльність патріотів Майдану полеглих за Україну.

Одинадцятикласники стали учасниками уроку-диспуту «Цінності мого народу» (учитель Галина Ярмусь). Упродовж заходу старшокласники дискутували про дух української нації, прагнення наших громадян, їхню жертовність. Юнаки та дівчата висловили свої думки щодо причин та наслідків Помаранчевої революції та Революції Гідності та Свободи. Переглянувши документальний фільм «MAIDAN», поділилися інформацією про учасників акцій громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.


Розстріляне відродження

Розстріляне відродження

Розстріляне відродження

Розстріляне відродження

Розстріляне відродження

Розстріляне відродження

Розстріляне відродження
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана