1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Нагороди учасникам проєкту (17-02-2022, 13:36)

Здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 долучилися до участі в мистецькому флешмобі "Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі», ініційованого Спілкою Освітян Української Діаспори для дітей та молоді українських громад за кордоном.

Учасниками флешмобу стали учнівські колективи з Бельгії, Великої Британії, Греції, Іспанії, Казахстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Угорщини, Тунісу, Туреччини, Японії, України. Юнаки та дівчата у своїх роботах розповіли про традиції підготовки до святкування Різдва і Нового року у своїх родинах, країнах проживання.

У фільмі «Українське новоріччя» учні ліцею презентували новорічно-різдвяні традиції відзначення зимових свят в Україні, дослідження історії виникнення оберегів – дідухів та різдвяних «павуків», їх види та символіку. Організаційний комітет у складі Голови Правління СОУД Оксани Шатохіної, координаторок проекту Алли Гринчук (м.Лімасол, Республіка Кіпр) та Алли Лобач (м.Афіни, Грецька Республіка) висловив подяку учням та педагогам ліцею за активну співпрацю у підтриманні, розвитку та популяризації українських традицій, цінностей та любов до української культури, а також нагородив учасників проекту пам’ятними сертифікатами.


Нагороди учасникам проєкту
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана