1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / День безпечного Інтернету (15-02-2022, 10:45)

11 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету . Здобувачі освіти ліцею також приєдналися до цієї події, а саме до Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет», який об’єднав всіх, хто користується Інтернетом, зокрема, наймолодших користувачів.

Учні 2-4 класів взяли участь у цікавій грі «Ми за безпечний Інтернет". Гра нагадує морський бій, де учні влучають у ціль та дають відповіді на запитання. Виконавши ряд завдань, хлопчики та дівчатка сформували навички безпечного використання Інтернету, дізналися як розпізнавати та реагувати на інтернет-загрози, пригадали правила безпечної поведінки під час бесіди з незнайомцями або новими друзями, з якими познайомилися саме в Інтернеті, а не в реальному житті.


День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана