1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Відзнака переможців районних олімпіад (30-12-2021, 23:42)

29 грудня 2021 року відбулася зустріч голови Дубенської РДА Всеволода Пекарського з переможцями районного етапу Всеукраїнських олімпіад. На зустріч було запрошено і 8 здобувачів освіти Радивилівського ліцею №1, які продемонстрували найкращі результати та посіли перші місця.

Із загальної кількості учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 17 учнів ліцею стали переможцями, виборовши 27 дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів. Вони здобули 13 перших, 8 других та 6 третіх місця.

Найбільше перемог – чотири - виборола учениця 9в класу Малявчик Ольга: три перші місця з української, польської, російської мови і літератури, третє з англійської мови.

Три перемоги виборола Гаврилюк Ангеліна (10в) - перші з англійської мови та історії, друге з правознавства.

По дві: Налівкін Анастасія (7а) – друге з української мови і літератури та третє з хімії; Гетьман Софія (8в) – перше місце з англійської мови та друге історії, Дубинецький Владислав (друге з економіки, друге з англійської мови),Чуй Марія – перші з української та російської мови і літератури, Юрковський Тарас (11в) – перше з хімії, друге з правознавства.

По одному диплому здобули Водяний Тимур (7а) (третє місце з математики), Кропивський Дмитро (8в) (третє з хімії), Котик Анна (10а) (друге з екології), Савчук Тарас (10в) (перше з хімії), Бельмас Маргарита (третє з екології), Присяжнюк Марія-Вікторія (11в) (перше з трудового навчання (технологій), Романюк Яна (9в) (друге з правознавства), Ульянов Олександр (11а)(перше з інформаційних технологій), Гаврилюк Давид (11в)(перше з інформатики (програмування)), Гнатюк Вадим (8в) (третє з інформаційних технологій ).


Відзнака переможців районних олімпіад

Відзнака переможців районних олімпіад

Відзнака переможців районних олімпіад
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана