1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Сертифікація 2021! (24-12-2021, 18:27)

Сертифікація 2021!

Сертифікація вчителів 2021 відбулася! До спільноти учителів, які отримали омріяний сертифікат професійної майстерності, цьогоріч приєдналися ще чотири наших колеги: Оксана Іванівна Шимчук, Наталія Петрівна Курсик, Ірина Валеріївна Додь та Іванна Андріївна Саленко.

Сертифікати є свідченням того, що педагогічний досвід наших колег, готовність до змін і самовдосконалення дали змогу розкрити весь творчий потенціал та продемонструвати високий рівень професійної компетентності.
За три роки впровадження пілотного проєкту у Новій українській школі загалом вісім учителів початкових класів Радивилівського ліцею №1 були успішно сертифіковані. Наталія Петрівна Попович у 2021 році ввійшла до команди експертів Рівненщини і здійснювала експертну оцінку діяльності колег з інших регіонів України.

Пишаємося, що такі колеги серед нас – учителів Радивилівського ліцею №1!

Бажаємо успіху наступним учасникам сертифікації 2022!


Сертифікація 2021!
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана