1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / День домашніх улюбленців (3-12-2021, 14:33)

30 листопада педагог-організатор Софія Хмарук провела із здобувачами освіти 2-3-х класів та вихованцями ГПД гру-квест "У світі чотирилапих" до Дня домашніх тварин.

Під час заходу діти дізналися багато цікавих фактів із життя улюбленців, відгадували загадки, вправлялися в розгадуванні ребусів. Жваву дискусію у хлопчиків та дівчаток викликав відеосюжет «Притулки для тварин». Після перегляду відео школярі дізналися, коли було відкрито перший притулок для тварин у світі й Україні, які умови проживання собак та котів у цих закладах, про допомогу учнів Радивилівського ліцею №1 притулку бездомних тварин у м.Броди.

Наприкінці заходу школярі презентували світлини та розповіді про домашніх улюбленців, а також виготовили закладку-куточок у вигляді тварин для улюбленої книги.


День домашніх улюбленців

День домашніх улюбленців

День домашніх улюбленців

День домашніх улюбленців

День домашніх улюбленців

День домашніх улюбленців
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана