1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Діти проти насилля (29-11-2021, 23:31)

Найвищою цінністю України - є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. 25 листопада 2021 року в ліцеї стартувала щорічна акція “16 днів проти насильства”, метою якої є попередження проявів жорстокості і насильства, забезпечення прав людини.

26 листопада практичним психологом Хмель В.Б проведено тренінгове заняття « Ми проти насилля!» із здобувачами освіти 5б класу. Упродовж заходу діти дізнались про види насильства, ознайомились із правилами особистої безпеки з незнайомими людьми, вивчали способи уникнення небезпеки, склали алгоритм дій як запобігти насильству та не потрапляти в неприємні ситуації на прикладах життєвих ситуацій.


Діти проти насилля

Діти проти насилля

Діти проти насилля

Діти проти насилля

Діти проти насилля

Діти проти насилля
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана