1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Вшанування пам’яті жертв Голодоморів (28-11-2021, 22:22)

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Голодомор – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. З нагоди цього скорботного дня в ліцеї було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів. Упродовж тижня учителі історії Пилипюк Н.В., Ярмусь Г.Б., Ігнатишин Н.В. провели історичну мозаїку «Геноцид – що це?» для здобувачів освіти 5-10 класів.

Четвертокласники взяли участь у позакласному заході «Ціна хліба - життя», присвячений геноциду українського народу та вшануванню дбайливого ставлення до хліба. Працюючи в групах, діти читали вірші про хліб, добирали іменники, прикметники та дієслова до слова «хліб», познайомились із значеннями нових для них слів «Голодомор», «геноцид». А власноруч виготовлені «Колоски пам’яті», «Незабудьки» та «Янголята» школярі прикріпили до стилізованої стіни пам’яті.

Одинадцятикласники взяли участь в історичній дискусії «Голодомор 1932-1933 років - геноцид української нації» (уч. Ярмусь Г.Б., Пилипюк Н.В.). Під час заходу юнаки та дівчата дізналися про походження і значення терміну «геноцид», дізналися про передумови, причини та механізми здійснення Голодомору, ознайомилися з документами 1932–33 років, проаналізували події тих часів. 26 листопада здобувачі освіти ліцею взяли участь у загальношкільній акції «Свіча пам’яті», під час якої вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні хвилиною мовчання.


Вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Вшанування пам’яті жертв Голодоморів
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана