1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Конкурс дитячого кіно та телебачення «Веселка» (13-10-2021, 15:59)

08 жовтня 2021 року учні Радивилівського ліцею №1 взяли участь в обласному заочному конкурсі дитячого кіно та телебачення «Веселка».

Захід було організовано комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. На розгляд журі надійшло 17 робіт від шести закладів освіти з районів та міст Рівненської області.

Дві відеороботи ліцеїстів, а саме шкільна телепрограма «Українське новорічччя» та ігровий фільм «Зустрічай нас, доросле життя!», здобули перші місця у своїх номінаціях.Конкурс дитячого кіно та телебачення «Веселка»

Конкурс дитячого кіно та телебачення «Веселка»
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана