1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Осінні фантазії (14-10-2021, 15:53)

За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Педагог-організатор Софія Хмарук запропонувала учням 3-4 класів та вихованцям ГПД взяти участь, у майстер-класі з виготовлення картин із гарбузового насіння.

Діти з нетерпінням чекали творчого процесу. Виготовляючи свої доробки, школярі проявили творчі ідеї, креативність, фантазію. Із заготовленого гарбузового насіння, картону, клею та акварельних фарб хлопчики та дівчатка не лише виготовили оригінальні аплікації, а й дізналися багато цікавої інформації про історію походження та лікувальні властивості гарбузового насіння.


Осінні фантазії

Осінні фантазії
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана