1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Пам'ятник Героям Небесної Сотні і полеглим учасникам АТО

За роки незалежності керівники України важко визначалися з основним вектором зовнішньої політики – від багатовекторності до суто західної чи східної орієнтації. В більшості своїй суспільство віддавало перевагу загальноєвропейським цінностям. Однак Кабінет Міністрів України 21 листопада 2013 р. призупинив процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У відповідь вже ввечері цього є дня люди вийшли на вулиці в центрі Києва і зібралися на Майдані Незалежності на підтримку Європейської інтеграції. Своє «Євромайдани» організовані були майже в кожному місті, в т.ч. і в Радивилові. 30 листопада 2013 р. спеціальний підрозділ міліції «Беркут» на Майдані незалежності жорстоко розігнав протестувальників. Це стало сигналом до активації народного спротиву. Події листопада 2013 – лютого 2014 р. названі Революцією гідності. Це були національно-пітріотичні, протестні акції проти режиму Януковича, передусім, проти корупції, свавілля правоохоронних органів, а також на підтримку Європейського вектора зовнішньої політики України. Спроба влади придушити мирний протест призвела до кривавих сутичок, жертвами яких стали більше сотні чоловік.

21 лютого 2014 року на Майдані відбулось прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

В пам’ять про загиблих на київському майдані в нашому місті біля Майдану Незалежності в центрі міста, встановлено пам’ятний знак і меморіальну дошку із світлинами героїв Небесної сотні. Це було зроблено влітку 2014 р. з ініціативи Володимира Кондика.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана