1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Методична робота 14-15


Методичний ринг

5лютого 2015 року у Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія» відбувся методичний ринг – І етап районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Традиційно перелік номінацій не регламентується, тому на торги прибули всі вчителі закладу із своїми напрацюваннями: електронним супроводом уроків, розробленими тестами і завданнями, авторськими програмами, посібниками, кейсами і рекомендаціями… Чим тільки не дивували і не приваблювали!
Експертні комісії розглянули всі лоти і найкращі рекомендували для участі у ХІІ районному конкурсі педагогічної творчості.
Методичний вернісаж за участю вчителів, що атестуються
Важливим стимулом професійного росту педагога є атестація педагогічних працівників, адже саме вона всебічно і повно оцінює педагогічну діяльність вчителя, його відповідність займаній посаді, рівень кваліфікації, сприяє присвоєнню кваліфікаційної категорії, педагогічного звання. З цією метою у закладі запропоновано ряд заходів, які демонструють високий кваліфікаційний рівень педагогів. Одним із них є Методичний вернісаж за участю вчителів, що атестуються.Добіг кінця Методичний калейдоскоп «Атестація». Його завершення в закладі традиційно проходить у формі творчого звіту вчителів, що атестуються. Впродовж навчального року члени атестаційної комісії відвідували навчальні заняття та позакласні заходи цих педагогів. Також для цієї категорії педпрацівників було запропоновано ряд методичних заходів.


Архів матеріалів 2013-2014
Архів матеріалів 2012-2013
Архів матеріалів2011-2012

2012р. Фаєвська Т.В.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана