1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Вітаємо наших переможців (20-02-2023, 19:45)

20 лютого 2023 року у приміщенні Літературного музею Уласа Самчука в м.Рівне відбулося нагородження переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Мати. Марія. Україна», приуроченого 118- річниці з дня народження відомого волинського літератора.

Захід розпочався з покладання квітів до його пам’ятника, розташованого на Театральній площі Рівного. У церемонії нагородження взяли участь представники державної влади та міського самоврядування, культурні діячі Рівненщини, літератори, музейники, просвітяни, бібліотекарі, лауреати літературної премії імені Уласа Самчука та Григорія Чубая, численні шанувальники СЛОВА.

Софія Королюк, здобувачка освіти 11в класу Радивилівського ліцею №1, стала переможцем конкурсу та посіла почесне перше місце серед численної кількості учасників. Ліцеїстку нагороджено дипломом І ступеня та грошовою винагородою. Фінальним акордом заходу став виступ відомого бандуриста Назара Волощука та правнучки Уласа Самчука, яка виконала на фортепіано відомий вальс Шопена, який десятки років тому виконувала Олена Теліга для свого товариша Уласа в далекій еміграції. До конкурсу ліцеїсту підготувала учитель української мови і літератури Раїса Ксьондзик.

Хай і надалі вам підкоряються літературні вершини!


Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Вітаємо наших переможців

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту{sape_links}
{ingots_code_flinks} {ingots_code_links}
• Опитування
Як вам наша школа?