1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / "Коло Єднання" (20-02-2023, 19:28)

Сьогодні, 16 лютого, Радивилівський ліцей №1 разом з усією Україною відзначає День єднання, запроваджений указом Президента України у 2022 році. Здобувачі освіти початкових класів взяли участь у патріотичному проєкті «Україна єдина», під час якого створили велике "Коло Єднання", щоб усім разом заспівати Гімн України та підняти Державний прапор.

Четвертокласники дослідили, що в закладі навчаються діти з різних областей України, які знайшли прихисток від війни у нашому містечку. І під час урочистої ходи саме ці діти гордо несли табличку з назвою своєї області. Усі разом хлопчики та дівчатка взялися за руки, щоб відчути єдність і підтримку один одного. Також юні ліцеїсти взяли участь у патріотичній вікторині «Україна в моєму серці», під час якої дізналися цікаві факти про кожен регіон України, стали учасниками музичного карооке патріотичних пісень.

Здобувачі освіти 5-11 класів разом із педагогами взяли участь у колективному виконанні Гімну України, що стало символом згуртованості і єднання та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні. Одинадцятикласники взяли участь у написанні патріотичного есе «Єднанням сильні».


"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

"Коло Єднання"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту{sape_links}
{ingots_code_flinks} {ingots_code_links}
• Опитування
Як вам наша школа?