1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Вітання переможцю (18-01-2023, 09:32)

17 січня 2022 року в актовому залі Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру відбулося нагородження переможців та призерів конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!». Радивилівський ліцей №1 представляла Крістіна Могильницька, здобувачка освіти 11в класу, яка здобула перемогу (ІІІ місце) у категорії «Поетичний твір». Під час зустрічі учасники конкурсу мали змогу познайомитись ближче один з одним, а також продекламувати та послухати вірші в авторському виконанні. У своїх творах юнаки та дівчата спробували через поезію, художні засоби передати любов до Батьківщини, патріотичні почуття. Усі учасники літературного заходу були нагороджені грамотами Центру та солодощами, а також отримали запрошення на дводенний творчий табір на Пластову оселю "Волошки".

Вітання переможцю
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана