1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини
День Святого Миколая
В ніч на Святого Миколая все затихає. Діти чекають у гості доброго чарівника, охоронця дитячих мрій та надій. Кожен хоче зустрітись з казкою. Ми, учні...
Мова нам крила дарує
Щороку у нашому закладі проводиться декада української мови та писемності, яка цьогоріч тривала з 8 по 23 листопада. Це завжди незабутнє свято...
День самоврядування
30 вересня, до Дня вчителя, у нашому закладі пройшов день учнівського самоврядування.
У ролі вчителів побували учні старших класів. Виконуючи обов'язки адміністрації та вчителів – предметників, ми зрозуміли, наскільки важко та відповідально виконувати цю роботу.
Першовересневий дзвоник
Троянду подарую
Я вчительці своїй,
Бо стільки доброти
Таємниться у ній.
Навчала і навчає
Вона своїх дітей.
Знання свої віддала
Спасибі їй за все!
Василю Олексійовичу
Ми усі вітаєм Вас з Днем народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного-преміцного здоров’я, щастя, радості, успіхів у житті та всього-всього найкращого!!! Залишайтеся завжди життєрадісним та усміхненим, адже усмішка прикрашає людину. Хоча Ви вчили нас не довго, але навчили багато чому, і ми Вам за це вдячні. Кожен із нас вчив уроки, готувався до занять тому, що знав, що кожному із нас Ви обов’язково приділите увагу, частинку себе. Уроки української мови та літератури були завжди надзвичайно цікаві та захоплюючі. Ми дуже любили Ваші розповіді, тому із задоволенням слухали кожну.
Ви – позитивна людина, яка може підтримати та утішити. Ваш позитив передавався нам, і у нас підвищувався настрій, зникав весь негатив, який накопичувався протягом дня…
Залишайтеся таким завжди!!!
Чудо кохання
Серед усіх чудес світу найбільше чудо – це кохання. Якби запитали людину, чи згідна вона прожити життя, не пізнавши цього почуття, я думаю, бажаючих би не було. Так що ж це таке-любов? З цього приводу є багато думок і визначень. Звичайно, це стан душі людини, але це стан такої сили потрясіння, захвату, захоплення, який змінює людину духовно.
Скільки на небі зірок, стільки й років минуло з того дня, як людина вперше покохала. І не раз сучасника огортала цікава думка: хто так сильно, віддано і неповторно навчив людське єство любити?
Існує легенда, що християнського провідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Будучи під вартою, він закохався у сліпу дівчину, дочку наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти. Перед стратою проповідник прислав дівчині листа, який підписав «Твій Валентин». Тож вважають, що цей чоловік благословив любов, тому у пам’ять тепер 14 лютого святкують день закоханих.
Отож напередодні свята відбувся вечір у нашій школі. Учні 10 класів показали мюзикл, що розповідав про Антона і Марічку, двох закоханих, яким перешкоджали зустрітись. Та любов у кінці перемогла-і під гучні оплески всі радо попрямували на святкову дискотеку.
День Валентина-це найніжніший, найромантичніший та найщасливіший день усіх закоханих. Ми, люди, так потребуємо тепла, яке дарує протилежне серце, і якщо уважно прислухатись до биття, то можна почути:«тук-тук...тук-тук... я те-бе люб-лю...!»
Тут і слова стають зайвими.
ТИЖДЕНЬ «ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»
Є речі, які не купити ні за які гроші. Наприклад, здоров’я. Щоб донести цю думку до всіх учнів в нашій школі проводився тиждень «За здоровий спосіб життя»
Ми провели багато важливих і цікавих заходів. Серед них психологічні тренінги: «Скажемо СНІДУ – НІ» з учнями 9 класів та «Твоє життя – твій вибір» з учнями 10-А класу.
Також відбувся конкурс малюнків «Це нам не потрібно» і «Антиреклама» серед учнів 5–7 класів.
Для учнів влаштували перегляд відеофільму з подальшим дискусійним обговоренням «Який ризик».
Працівник РЦ ССДМ О.М. Пісарєва провела бесіду з хлопцями 7-х класів. Також відбулась зустріч семикласниць з гінекологом РЦЛ А.М. Будько.
Було проведено тематичне інформування.
Отже, за цей час ми вкотре зрозуміли, що здоров’я велика цінність, яку потрібно берегти.
ШКІЛЬНІ НОВИНИ
День вчителя - улюблене шкільне свято, адже у цей день вчителі освітлюють своїми посмішками всю школу. У цей святковий день з усією теплотою серця всі учні висловлюють слова подяки за щоденну напружену працю та дарували всім квіти і маленьку листівочку з привітанням.
Всі учительські обов’язки у цей день перейшли від вчителів до учнів. Навіть наш директор А.В. Фаєвська була «на відпочинку». Та школа без директора-не школа. Тому у цій ролі виступив учень 11-го класу А.Ковалевський, а заступником – Ю.Ворожбит, педагогом-організатором була С.Дурда. Завдяки їм у школі протягом дня панували тиша і спокій.
Після уроків усі учні нашого НВК представили святковий концерт для вчителів. У ньому приймали участь учні 6-11класів. Діти і співали, і танцювали, і вірші читали. Команда КВК «Шок» розсмішила глядачів своїми неперевершеними та дотепними жартами. Я вважаю, що цей день залишився у пам’яті багатьох, а особливо його будуть згадувати наші любі вчителі!
ІЗ ПЕРШИХ УСТ
«ЯКОЮ Б Я ХОТІВ (ХОТІЛА Б) БАЧИТИ ШКІЛЬНУ ГАЗЕТУ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ»
Я б хотіла бачити шкільну газету кольоровою. Хотілося б, щоб у ній було вміщено багато інтерв’ю, дитячих творів, віршів на різноманітну тематику. Хотілося б, щоб таким чином учні школи розвивали свої таланти, і щоб про них знали всі.
Я хочу, щоб газета була кольорова і весела.
Хотілося б, щоб у газеті було більше практичних проектів, таких, як соцопитування чи «перлин учнівських думок». Також вважаю, що потрібно відновити «вчительську анкету», щоб учні могли дізнатись всякі цікавинки про улюблених наставників.
Щоб провели голосування на найгарнішого учня школи. Так! Саме найгарнішого. Розмістити фото і хай люди голосують.
І щоб провести рейтинг на найерудованішого вчителя!
Перш за все у шкільній газеті «Перерва», повинна бути рубрика анекдотів, або смішних історій;
Було б добре якби у ній були цікаві історії з життя людей нашого краю.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана