1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Радивилівський кінотеатр

До Другої світової війни в Радивилові проживало багато євреїв. І один з найвідоміших з них – Мойсей Гінсбург. Він був тією людтною, яких тепер називають спонсорами, меценатами або й просто благодійниками. Декілька будинків, споруджені в Радивилові на його кошти, простояли вже більше сотні років, використовуються й досі. Одне із таких приміщень – міський кінотеатр. До І світової війни тут стояла дерев’яна синагога, яка під час бойових дій була зруйнована. Наприкінці 20-х років минулого століття єврейська громада надумала взятися за спорудження нової синагоги. Гінсбург, який на цей час проживав у Франції, прислав на будівництво 7500 доларів (це чималі кошти на цей час). Синагога мала чудовий вигляд і була окрасою міста. Під час Другої світової війни споруда була знищена.

В 50-тв роки на старому фундаменті було споруджено міський кінотеатр ім. П.Г. Стрижака.

У лютому 2002 р. на фасаді будинку поміщено меморіальну дошку в пам’ять розстріляних німецькими фашистами більше 3 тис. радивилівських євреїв під час ІІ світової війни.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана