1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Радивилівський районний будинок школяра

Коли був створений Будинок піонерів, не виявили. Але точно відомо, що цей заклад розміщувався у приміщенні міської ради (зараз на цьому місці побудовано краєзнавчий музей) і перші відомості про Будинок піонерів датовані 1955 роком.
Площа установи була невелика: кабінет технічної творчості, актова зала, методичний кабінет і кабінет директора. Матеріально-технічна база була дуже слабка. Першим відомим директором був І.Чупін. А з січня 1956 року по лютий 1967 року директором установи працювала Савчук Катерина Никифорівна. Почали створюватись нові дитячі колективи: вишивальний, драматичний, пісні і танцю, шахово-шашковий, яким керував Бублик Василь Іванович.
У 1959 році відкривається нова посада – організатор піонерської та масової роботи. На неї було призначено Бакаленко Олену Олексіївну (до виходу на пенсію вона працювала вчителем початкових класів Червоноармійської середньої школи №1).
З кожним роком міцніла матеріально-технічна база установи. Значно зросла якість та результативність гурткової роботи. Значних успіхів досягли гуртки художньої самодіяльності. Діти виступали з концертами на підприємствах міста, на районних масових заходах тощо. Колективи нагороджувались Похвальними грамотами, подяками райкому партії та комсомолу.
Вміння та навички, любов до праці, щирість, закоханість у свою справу передавали своїм вихованцям Малюшкевич Зоя Миколаївна, Серединська Марія Володимирівна, Бублик Василь Іванович, Сич Пилип Іванович, Береза Валентина Дмитрівна, Ткач Віра Миколаївна.
З березня 1967 по серпень 1971 року директором Будинку піонерів працювала Малецька Катерина Казимирівна
За її керівництва розвивається художня самодіяльність, технічна творчість. Позитивно вирішується кадрове питання. Керівниками гуртків призначаються хороші педагоги: драматичного гуртка – Несесюк Устина Миколаївна, Чупіна Людмила Іллівна, Колошина Зіна Яківна, авіамодельного – Пороховнік Іван Дмитрович, "Зірочка" – Скоропляс Ганна Андріївна, "Умілі руки" – Орел Іван Костянтинович, тенісного – Анічкін В.М., крою і шиття – Лотовська Ольга Іванівна, акомпаніатором – Сердюк Леонід Іванович.
Велика увага приділяється і відпочинку дітей. Проводяться вечори відпочинку, святкові ранки, концерти. Організовуються екскурсії вихованців у Львів, Київ, Одесу, Москву.
З вересня 1971 року по січень 1974 року директором Будинку піонерів працювала Омельчук Марія Іванівна. За ці роки і надалі активно розвивалась художня самодіяльність та дитяча технічна творчість. Значна увага приділялась естетичному вихованню. Започатковується проведення районної спартакіади з технічної творчості, ініціатором проведення якої стали працівники Будинку піонерів.

У ці роки вперше почали проводитись Всесоюзні тижні науки і техніки. На районних зльотах юних любителів науки і техніки проводились зустрічі з виробничниками, складались відповідні договори, проводились виставки дитячих робіт та змагання з технічної творчості.

З січня 1975 року до виконання обов'язків приступила Кошельник Галина Павлівна. За цей період значно зросла мережа гуртків, велика увага приділяється розвитку технічної творчості. Створився творчий, міцний педагогічний колектив.
У вересні 1977 року було створено вокальний гурток, керівником була призначена Шадріна Марія Федорівна. За три роки Марія Федорівна зуміла згуртувати дітей, привити любов до пісні, до прекрасного.
Вперше було створено зимовий табір піонерського активу "Салют", де відпочивали і навчались голови рад дружин, загонів, горністи, барабанщики, загонові вожаті. Було проведено ряд масових заходів, екскурсію у заповідник "Козацькі могили".
Разом з приходом у Будинок піонерів нового директора Ківельової Валентини Дмитрівни робота закипіла. Придбано чимало різноманітного інвентарю, інструментів, костюмів. Діти постійно приймали участь у концертах і оглядах художньої самодіяльності. Технічні гуртки стають постійними переможцями районних та обласних змагань (керівники гуртків Цісарчук А.С, Тівон М.Р, Боровий Г.І.).

Чимало грамот та дипломів було отримано юними артистами. Набув свого розквіту дитячий духовий оркестр Будинку піонерів. Він рахується одним з кращих, як у районі, так і на обласному рівні, неодноразово ставав переможцем оглядів та конкурсів художньої самодіяльності. За успіхи оркестр був нагороджений поїздками у Ленінград, Москву, Волгоград, Брест, в Одесу (табір "Молода гвардія").
У 1991 році назва позашкільного навчального закладу була змінена на Радивилівський районний Будинок школяра.
У 1998 році за ініціативи Ківельовї В.Д. хореографічний ансамбль "Перлинки" та дитячий духовий оркестр Будинку школяра пройшли атестацію і за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості отримали почесне звання "Зразковий дитячий творчий колектив".
У вересні 2004 року Радивилівський районний Будинок школяра очолила Тенета Тетяна Іванівна. У травні 2011 року Радивилівський районний Будинок школяра очолила молодий та енергійний керівник Сова Світлана Богданівна. Під її керівництвом педагогічний колектив працює і сьогодні. В закладі в даний час діє понад 50 гуртків за трьома напрямками: художньо-естетичним, спортивно-технічним та гуманітарним. Організація навчально-виховного процесу здійснюється за трьома рівнями: початковим, основним та вищим. Гуртковою роботою охоплені як діти міста, так і сільської місцевості. Гуртки БШ діють на базі сільських шкіл: Немирівської ЗОШ (туристичний гурток, керівник Андріюк Л.А.), Башарівської ЗОШ (радіотехнічний гурток, керівник Тівон М.Р.), Крупецької ЗОШ ("Плетіння з соломки", керівник Лисик О.Й.), Сестрятинської ЗОШ ("Оригамі", Кравчук М.В.).

Сучасний навчально-виховний процес у Радивилівському районному Будинку школяра забезпечують 26 педагогів, серед яких:
* два нагороджені знаком «Відмінник освіти України»;
* 6 педагогів нагороджені почесними грамотами Міністерства освіти і науки України,
* 14 педагогів нагороджені грамотою відділу освіти Радивилівської районної державної адміністрації.
Багата наша земля на талановитих людей, щедрих душею, окрилених творчістю. Багата вона і на справжніх педагогів, тих, у кому діти вбачають свій ідеал, хто є не тільки мудрим наставником, а й справжнім другом, здатним разом з ними переборювати труднощі, переживати, радіти. Такими людьми були у закладі Солтис Г.О., Віннічук Г. В., Серединська М. В., Жук З. С., Ковальчук Л. Я., Родич Н. С., Юсюк С. В., Чуліпа Г. О., Пилипюк Н. В., Сех Л. В., Мокра В. Л., Чуліпа Л.І., Колошина З.Я., Ткач В.М., Пороховнік І.Д., Скоропляс Г.А, Орел І.К., Анічкін В.М., Лотовська О.І., Середюк Л.І., Бакаленко О.О., Малюшкевич З.М., Сич П.І., Валентюк В.Д, Шадрін В.П., Дубинецький П.В., Величко Н.П, Климович Р.Г,
Чуй Н.Й, Синіцин В.Є., Молдаван О.Ф., Гладиш В.В., Савицький В.М., Мендак В.М., Дідук О.Є., Шадріна М.Ф., Боровий Г.І., Гнатюк В.І., Беднарська М.І., Ліскова Т.І., Лісковий Л.В., Білошицька М.О., Мартинюк В.С., Свідніцький В.І., Савчук І.М., Вішніцький В.І., Гладун В.М., Ковальчук В.Д., Ковальчук В.А., Підгірняк Б.П., Голендер М.М., Голендер Г.М., Борейчук О.С., Прибиш І.І., Патрикєєв М.М., Боярчук О.В., Чалик Г.М., Власюк В.О., Шмайхель Л.О., Дмитрик Б.П., Пасічник І.М.
По-різному склалися долі цих людей. Декого уже немає з нами, дехто і далі продовжує подвижницький педагогічний шлях на благо нашої України. Але усіх їх ми з вдячністю згадуємо і вклоняємося натхненню, творчості і праці.

Посилання на сайт http://radbudshkolyara.ho.ua
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана