Неперервність і наступність в освітньому процесі між початковою і базовою середньою освітою є беззаперечною передумовою забезпечення якісної компетентнісної освіти. Наступність утворює простір для реалізації у педагогічному процесі початкової та середньої школи єдиної, динамічної та перспективної системи виховання і навчання. Це не лише підготовка до чогось нового, а й збереження і розвиток необхідного набутого, зв’язок між досі невідомим і первинним як основа поступального розвитку.
Методичний інтенсив із співзвучними операційними цілями днями стартував у Радивилівському ліцеї №1. Цей середньотривалий проєкт передбачав низку локацій.
Круговерть новаторських уроків розпочали учителі української мови Іванна Саленко запросила у 4а класі штудіювати «Правопис написання слів з апострофом. Міфи» і Тетяна Ксьондзик із здобувачами освіти 6б класу опановувала «Відмінювання числівників. Види підмета. Співвідношення букв і звуків. Поділ слів для переносу». Вони запросили усіх охочих відвідати, а потім у компетентному колі дебатувати цю подію.
Спільне обговорення ключових рішень, перезавантаження НУШ та освітні трансформації на панелі «Чесна розмова про освіту» відбувається за участі Заслуженого учителя України, переможниці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова і література», учительки Радивилівського ліцею №1 Тетяни Ксьондзик.