Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Урочисте нагородження талановитих…

У Радивилівському ліцеї №1 відбулося урочисте нагородження талановитих здобувачів початкової освіти під гаслом “Наші перемоги тобі, Україно!”.
Директор закладу Віта Савицька привітала наймолодших учасників освітнього процесу та підкреслила про важливість навчання, досліджень та досягнень задля щасливого майбутнього незалежної України.
За результатами конкурсу “Інтелектуальні перегони-2024” 43 учні вибороли призові місця з математики, української мови та курсу “Я досліджую світ” (9 – перших місць, 13 – других, 21 – третіх). 52 ліцеїсти отримали грамоти переможців фестивалю учнівської творчості “Весняний зорепад-2024”, продемонструвавши свої таланти та здібності у семи номінаціях: “Поети.Барди”, “Вокалісти,Інструменталісти”, “Юний модельєр”, “Умілі руки”, “Хореографія”, “Кулінарне мистецтво”, “Кращий блогер”.
Переможці – це майбутнє не тільки нашого закладу, а й України, це гордість, ми дуже пишаємося колективом талановитих учнів, які перемагають і будуть перемагати надалі.
Сьогоднішнє нагородження – це старт до подальших здобутків. Зичимо і надалі примножувати свої знання у різних галузях задля перемоги!

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої