Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Екскурсія до Львова

8 лютого 2024 року ліцеїсти 9 – Б, 9 – В та 11 – В класів ( вчитель Ксьондзик Р.К.) здійснили екскурсію до древнього Львова.
Щоб оздоровитися та отримати заряд позитивних емоцій і бадьорості, спочатку відвідали льодову ковзанку. Тут юнаки та дівчата продемонстрували вправність, сміливість, згуртованість та спортивний дух. Наступна зупинка старшокласників була в історичному центрі центрі міста Лева. Давні камʼяниці, затишні кавʼярні, історичні та культурні памʼятки вкотре закохали в себе радивилівців.
Завершальним акордом і реалізацією головної мети поїздки стали відвідини драматичного театру. «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основʼяненка – беззаперечний хіт мистецького сезону, який так талановито демонструють заньківчани.
Поєднання активного відпочинку з культурним – рецепт найкращої мандрівки для шкільної юні, яка знаходиться на етапі пізнання і пошуку себе… Тож мандруймо, пізнаваймо й бережімо своє, рідне.

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній