Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

«Пліч-о-пліч всеукраїнська шкільна ліга».

Здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 приєдналися до наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
На ліцеїстів очікують захопливі змагання у пʼяти найпопулярніших в Україні видах спорту – футзал, волейбол, баскетбол, черліденг і спортивне орієнтування.
На логотипі проекту зображено двох людей, які стоять пліч-о-пліч і переможно здіймають руки вгору. Це виражає взаємодопомогу, підтримку та єднання. Віримо, що саме РАЗОМ ми здатні досягати неймовірних висот.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній