Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

зустріч з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим.

Кращих педагогів України, які здобули найвищий бал під час проходження сертифікації у 2023 році, було запрошено у місто Київ на зустріч з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим.

Радіємо, що серед запрошених – Беднарська Світлана Володимирівна, учителька математики Радивилівського ліцею №1. Разом з головою Державної служби якості освіти Русланом Гураком, директоркою Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко учителі математики та української мови і літератури обговорили структуру та складнощі сертифікації, плани на наступний рік, перспективи розвитку галузі освіти у 2024 році.

Щиро вітаємо Світлану Володимирівну та бажаємо подальших успіхів, наснаги, терпіння та творчих злетів!

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній