Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Тиждень_початкової_школи

Перший день тижня пройшов під гаслом «Добре серце – великі мрії», адже саме цього дня весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Позитивна атмосфера ранкового кола «Починаймо день з добра» допомогла юним ліцеїстам оцінити хороші вчинки та долучитися до челенджу: більше справ – більше «мрійок». Тему добра продовжили батьки ліцеїстів у майстерках «Професії моїх батьків».
У 1-В класі з дітьми спілкувалася мама Тетяна Міштур, яка працює сестрою-господинею у відділенні стаціонарного догляду Радивилівського територіального центру соціального обслуговування. Вона розповіла дітям про роботу цього закладу, свої обов’язки. Під час акції «Ми та батьки – волонтери» першокласники зібрали та передали до цього відділення яблука та печиво.
Ліцеїсти 1-А та 1-Б класів разом із батьками долучилися до майстер-класу «Своїми руками творімо добро. Вони розфарбували фігурки з гіпсу, які подарують близьким людям.
Підсумком дня став «Меседж доброти»: кожен здобувач освіти отримав солодкий гостинець та поради, як маленькими добрими справами зробити світ добрішим.

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх