Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Всеукраїнський урок ДОБРОТИ

День захисту тварин 2023 в Україні особливий, адже тисячі тварин постраждали від війни або втратили свій дім. 2-5 жовтня 2023 року здобувачі освіти 1-5 класів долучились до проведення «IV Всеукраїнського уроку доброти», девізом якого стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Першокласники виконали ряд розвивальних графомоторних завдань про тварин «Житла тварин», «Знайди і розфарбуй», «Стежки для їжачка», «Склади пазл». В процесі гри ліцеїсти повторили назви свійських та диких тварин, розвивали логічне мислення та уважність, графічні навички. Упродовж дня наймолодших учасників освітнього процесу супроводжували їх пухнасті друзі – іграшки-тваринки, а на згадку про незвичайний день діти отримали у подарунок браслети-тваринки. Здобувачі освіти 2-х класів переглянули аудіоказку Амалії Стец «Зося», яка вчить відповідальності та добру, розгадували кросворди, читали оповідання про тварин-героїв.

Хлопчики та дівчатка поділилися з однокласниками розповідями про своїх домашніх улюбленців та догляд за ними. Учні 2а класу побували на екскурсії у Рівненському зоопарку, під час якої не лише дізналися цікаві факти про тварин, а й змогли перевірити набуті знання, з’ясувати значення терміна «волонтери тварин». У подарунок мешканцям зоопарку діти привезли гарбузи, н асіння,моркву.

Учні 3-4 класів, об’єднавшись у групи, сформували правила поведінки поводження із тваринами, проявили кмітливість під час виконання вправ «Шифрувальник» і «Тварини у фразеологізмах», взяли участь у вікторині «Ветеринар», розв’язували цікаві задачі, героями яких були птахи та звірі. Свою креативність ліцеїсти проявили під час колективної гри «Думай як чотирилапий». Учні 5-х класів стали учасниками захоплюючого квесту «МуркоГав», під час якого, подорожуючи станціями, розшифровували анаграми, відгадували загадки, презентували фото своїх домашніх улюбленців. Хлопчики та дівчатка прослухали аудіоказку «Зося», пограли в онлайн-гру «Захисти тварину».

Схожі публікації

Різдвяна історія «Чарівні сірники»

7 грудня юні ліцеїсти 2-4-х класів побували у Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Хлопчики та дівчатка зустрілися із справжніми передвісниками Різдва – Святиком і Дзвінкою,

Благодійна акція «#Щедрий_вівторок»

Волонтерство – не лише важлива складова громадської активності, але і цінний навчальний та виховний досвід для молоді. Участь у волонтерських акціях навчає розуміти потреби і