Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

«Вічна слава солдату-герою і солдату без нагород…»

Десятий рік українці виборюють свободу у двобої з російським агресором. Десятий рік наші патріоти скроплюють своєю кров’ю дерево волі.
І часто віддають найдорожче – власне життя, заради нашого майбутнього. За це ми вдячні їм і передаємо нащадкам спогад про їх звитягу і жертовність в ім’я України.
У Радивилівському ліцеї №1 в одному із залів шкільного музею оформлена Стіна Пам’яті Героїв. На ній закарбовані імена земляків – захисників нашого краю, тих, хто в 2014-2015 рр. першими прийняли бій на Сході України і полягли смертю хоробрих. Це Черняк Ігор, Ничипорук Андрій, Крохмаль Назар, Шемуровський Владислав, Куліба Микола, Бєлкін Андрій, Лемещук Іван, Сова Іван.
З початку повномасштабної війни за волю та незалежність України загинули і ті, хто ще зовсім недавно були учнями нашого ліцею: Анастасія Чиковська, Владислав Костюк, Андрій Грановський, Владислав Боровик, Максим Гнатюк, Назар Войтович, Олександр Гром’як. Із світлин із чорними стрічками вони дивитимуться на нас назавжди молодими поглядами і нагадуватимуть школярам про високу ціну мирного життя. Про них, випускників, Героїв війни, що віддали своє життя у боротьбі з рашистами, учні одинадцятих класів створили короткометражний фільм «Вічна слава солдату-герою і солдату без нагород…», який переглянули усі учасники освітнього процесу.
Пам’ять про подвиги патріотів має увійти в генетичний код нації. Варто пам’ятати про те, яку велику ціну сплатила і платить Україна та її народ за можливість жити, навчатись, працювати під мирним небом.

Схожі публікації

Зарахування до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників! Радивилівський ліцей №1 розпочинає прийом документів для зарахування до першого класу:  заяву одного з батьків на ім’я директора закладу; свідоцтво про

Навички розрізнення факту від фейку

У сучасному цифровому світі, де інформація поширюється з неймовірною швидкістю, стають надзвичайно важливими. 9-12 квітня 2024 року в Радивилівському ліцеї №1 було організовано низку інформаційно- просвітницьких

БРАМА- онлайн варта України

Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу. В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна