Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Останній день роботи табору

Теплий сонячний ранок… Легенький вітерець несе на своїх крилах прощальну мелодію, адже сьогодні – останній день роботи табору.
Традиційно, після хвилини мовчання, вихованці вишикувалися в загони, щоб отримати сонячний заряд бадьорості. В загонових кімнатах хлопчики і дівчатка висловлювали свої враження про відпочинок у таборі.
Сподобалося все: розминки для кмітливчиків, інформаційні хвилинки, робота в творчих студіях, інтелектуальні ігри, тематичні квести, малюнки на асфальті, флешмоби, дефіле, вікторини, екскурсії та походи, перегляд фільмів та селфі біля фотозон. Діти з ностальгією переглянули відеозамальовки про незабутні дні у таборі. Святкова лінійка розпочалась із переклички девізів. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор табору Саленко Іванна Андріївна. Продовжив свято пригодницький квест «Форт Боярд», завданням якого було зібрати всі вісім ключиків, щоб потрапити до святкової дискотеки, з чим всі загони успішно впорались. А свою єдність діти вдало продемонстрували під час спільного виконання флешмобу «Буде мир». Віримо, що перемога швидко настане, адже разом ми наближаємо її щодня.
Завдяки ЗСУ сьогодні ми на вершині нашої «Території успіху». До нових зустрічей!

Схожі публікації

День вишиванки

#День_вишиванки у Радивилівському ліцеї №1 пройшов творчо, пізнавально, активно.

Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!»

15 травня 2024 року в Рівненській ОВА відбулося нагородження лауреатів XІV-го Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст». Цьогоріч учасниками конкурсу стали 846 учнів