Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Котигорошко і «Мої емоції»

16 червня шкільне подвір’я знову переповнене галасом непосидючої дітвори. Традиційно день розпочався хвилиною мовчання. Дзвінкі нотки ритмічної музики дали старт розминці для кмітливчиків. Незважаючи на похмуру погоду, у кожному загоні сьогодні яскраво та весело, адже табірний день присвячений смайлику. Як він з’явився, діти знайшли відповідь під час рубрики «У світі цікавого». Тепер котигорошківці знають, як боротися зі стресом, адже навчились виготовляти незвичайну іграшку – антистрес «Мої емоції». Розвивали увагу та спостережливість за допомогою онлайн-гри «Знайди зайвий смайлик».
Зголоднівши, всі пішли в їдальню, щоб поласувати смачненьким. Наші поварі і справді вміють догодити вибагливим котигорошківцям, адже знають, які страви прийдуться їм до смаку. І цього разу вони не помилися. Сьогоднішня повітряна тривога не зіпсувала настрою, адже і в укритті хлопчики та дівчатка змогли розважитись, граючи різні настільні ігри.
Згодом завітали у шкільний кінозал. Діти з насолодою переглядали мультфільм, від якого отримали задоволення і хороший настрій. Сьогоднішній день непомітно добіг до кінця, але попереду ще багато цікавого. Цей тиждень приніс усім чудовий настрій та багато незабутніх вражень.

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль