Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Котигорошко і транспорт майбутнього

15 червня табір «Котигорошко» радо зустрічав дітей на шкільному подвір’ї. Усміхнені та життєрадісні вони вкотре прийшли, щоб зустрітись із своїми друзями та вихователями. Роботу табір розпочав із традиційної хвилини мовчання. Останні краплинки сонливості зникли після енергійної розминки для кмітливчиків. Згодом кожен пішов у свою загонову кімнату дізнаватись цікаві факти про дорожній рух у різних країнах світу. Не забули згадати і про правила дорожнього руху, адже попереду літні канікули, сповнені пригод та яскравих моментів. Продовженням нашого табірного життя було створення аплікації з паперу «Мій улюблений транспорт». Завзято працювали в усіх загонах, адже подорожувати різними видами транспорту – улюблена справа кожного.
Багатим сьогоднішній день виявився і на екскурсії. Котигорошківці відвідали поліцейський відділок та пожежну частину, а вихованці ІІІ та VІІІ загонів отримали море позитивних емоцій у місті Лева.
Після смачного обіду діти розважалися на свіжому повітрі. Озброївшись кольоровою крейдою, бурхливою фантазією та креативністю, виконували малюнок на асфальті «Транспорт майбутнього». Транспортна інфраструктура в майбутньому обіцяє бути ще більш досконалою та функціональною, адже її розвиватимуть найталановитіші спеціалісти!
Потім на дітей чекали нові розваги. Для хлопчиків та дівчаток було проведено ігри за їхніми інтересами.
Після загального збору діти вирушили додому, на їхніх обличчях сяяли посмішки. Усі з нетерпінням чекають наступного табірного дня.

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх