Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Котигорошко у світі цікавого

Восьмий день у таборі «Котигорошко» пройшов емоційно та весело. Хвилиною мовчання котигорошківці вшанували пам’ять тих, хто загинув на російсько-українській війні. Танцювальний флешмоб зарядив енергією для майбутніх розваг. Бадьорі та активні діти розійшлись у свої загонові кімнати. Із рубрики «У світі цікавого» дізналися про виникнення перших настільних ігор Стародавнього Єгипту. Після цього учні презентували перед друзями улюблені настільні ігри. У творчій майстерні за допомогою підручних матеріалів ліцеїсти власноруч виготовили неймовірно цікаві та захоплюючі ігри, серед яких «Твістер», «Монополія», «Крокодил», «Снайпер», «Лабіринт», «Змійка», «Бродилки», проявивши неабиякі творчі здібності. Після смачного обіду переглянули пізнавальні мультфільми у шкільному кінозалі.
Вихованці І та VІІІ загонів здійснили екскурсійну поїздку в місто Луцьк. Четвертокласники відвідали Замок Любарта, де мали можливість відчути могутність замкових мурів, суворість підземель та справжній дух історії нашого краю. Також побували у в’їзній вежі та єдиному в Україні музеї дзвонів. Після прогулянки замком екскурсанти відправились до знаменитого Луцького зоопарку, який вважається одним із найкращих у Східній Європі. У ньому хлопчики та дівчатка мали змогу спостерігати за різноманітними тваринами та дізнатися цікаві факти про них. На завершення мандрівки завітали до розважального центру “Figli Migli”. На згадку про поїздку залишилося море вражень, чудові емоції та яскраві світлини. Ще один день у «Котигорошку» подарував вихованцям чимало яскравих вражень та емоцій у колі вірних друзів.

Схожі публікації

День вишиванки

#День_вишиванки у Радивилівському ліцеї №1 пройшов творчо, пізнавально, активно.

Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!»

15 травня 2024 року в Рівненській ОВА відбулося нагородження лауреатів XІV-го Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст». Цьогоріч учасниками конкурсу стали 846 учнів