Із 12 по 16 грудня відбувся тиждень зарубіжної літератури, упродовж якого учні 5-11 класів долучалися до цікавих і творчих конкурсів, демонстрували свої вміння і таланти: малювали ілюстрації до улюблених творів світової класики під гаслом «Читаємо, уявляємо, малюємо», пригадували влучні й дотепні фрази для конкурсу мемів «Покреативимо!», демонстрували вміння створити найцікавіший гугл-дудл на запропоновану тему, вправлялися у знанні програмового матеріалу під час вікторини із QR-кодами.
У 5б класі (уч. Новосад О.С.) відбувся урок-квест «Аліса в нашій школі», під час якого учні відвідали 6 станцій з захопливими завданнями: «Пошукову», «Загадкову», «Афоризми», «Галерею картин» і «Синю гусінь». Діти розгадували ребуси, розшифровували афоризми, відновлювали послідовність дій у творі «Аліса в країні див». Кожна команда отримала унікальну нагороду за творчі успіхи під час уроку.
У 6а і 6б класах (уч. Новосад О.С.) відбулася гра «Літературна імпреза». Шестикласники проходили випробування «Асоціації», «Ребуси», «Хмаринки», «Хто? Що? Де?», «Мудрість книги», шукали цитати у хмаринках тегів, розгадували ребуси, виконували інтерактивні завдання.
У 6в і 6г класах (уч. Морозюк Л.В.) відбувся урок-віртуальна подорож у часі за повістю Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі». Діти занурились у святкову атмосферу перед новоріччя, слухали «Щедрик», складали асоціативні грона і словесну мозаїку, розгадували загадки, працювали у групах, характеризуючи образ головного героя, малювали гугл-дудли й оздоблювали ялинку символічними прикрасами.
У 9в класі (уч. Ксьондзик М.В.) відбувся урок-подорож сторінками потворного і прекрасного (за мотивами роману В. Гюго «Собор Паризької Богоматері»). Ліцеїсти створили хронологічний промінь життя автора, відвідали віртуальну екскурсію до Нотр дам де Парі, за допомогою хмаринок тегів розшифрували відомі вислови Віктора Гюго, переглянули уривок мюзиклу за мотивами роману, а під час роботи у групах створили леп-буки з корисною інформацією з теми.
Учні 8а класу (уч. Ксьондзик М.В.) досліджували життєвий і творчий шлях Публія Овідія Назона за допомогою методу ключових слів, простежували зв’язки поета з Україною, вплив його творчості на світове мистецтво, а під час групової роботи спробували себе у ролі дослідників – літературознавців, онамастів, психологів та критиків, аналізуючи один із найвідоміших творів Овідія «Зима на чужині».
Кожен із учасників тижня вкотре пересвідчився, що література – це бездонна криниця, яка дарує не тільки знання, а й приємні емоції, розвиває фантазію та вселяє віру у прекрасне!
Товариський матч з волейболу
#День_Соборності_України #Волейбол До Дня Соборності України у ліцеї відбувся товариський матч з волейболу між учнями та учителями. Цей захід став не лише спортивним змаганням, а