Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Мовна подорож

Здобувачі освіти 2-х класів вирушили у «Мовну подорож» та спробували підтвердити гіпотезу про те, що українська мова є наймилозвучнішою у світі.
На шляху траплялися різноманітні перешкоди: школярі розгадували кросворди і ребуси, брали участь у жартівливій вікторині з Lego, вправлялися в каліграфії, розшифровували прислів‘я та пізнавали українську мову в цифрах.
На завершення подорожі кожен учень спробував себе в ролі актора під час інсценізації казки українського письменника Всеволода Нестайка «Найновіші пригоди Колька Колючки і Косі Вуханя».
Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

Мовна подорож

Мовна подорож

Мовна подорож

Схожі публікації

Товариський матч з волейболу

#День_Соборності_України #Волейбол До Дня Соборності України у ліцеї відбувся товариський матч з волейболу між учнями та учителями. Цей захід став не лише спортивним змаганням, а

День Соборності України

#Україна_єдина #День_Соборності_України Ланцюжок уроків єдності до Дня Соборності України продовжили здобувачі освіти 5-11 класів. Розпочалися заходи із загальноліцейної хвилини мовчання, під час якої, ліцеїсти та

День Соборності України

#Україна_єдина #День_Соборності_України З 20 по 25 січня у ліцеї було проведено тематичні заходи до Дня Соборності України. Учні 1-4 класів взяли участь у проведенні інтегрованого