Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Нагороди учасникам проєкту

Здобувачі освіти Радивилівського ліцею №1 долучилися до участі в мистецькому флешмобі “Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі», ініційованого Спілкою Освітян Української Діаспори для дітей та молоді українських громад за кордоном.
Учасниками флешмобу стали учнівські колективи з Бельгії, Великої Британії, Греції, Іспанії, Казахстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Угорщини, Тунісу, Туреччини, Японії, України. Юнаки та дівчата у своїх роботах розповіли про традиції підготовки до святкування Різдва і Нового року у своїх родинах, країнах проживання.
У фільмі «Українське новоріччя» учні ліцею презентували новорічно-різдвяні традиції відзначення зимових свят в Україні, дослідження історії виникнення оберегів – дідухів та різдвяних «павуків», їх види та символіку. Організаційний комітет у складі Голови Правління СОУД Оксани Шатохіної, координаторок проекту Алли Гринчук (м.Лімасол, Республіка Кіпр) та Алли Лобач (м.Афіни, Грецька Республіка) висловив подяку учням та педагогам ліцею за активну співпрацю у підтриманні, розвитку та популяризації українських традицій, цінностей та любов до української культури, а також нагородив учасників проекту пам’ятними сертифікатами.

Нагороди учасникам проєкту

Схожі публікації

Зустріч з воїном ЗСУ

2 жовтня 2023 року на урок мужності «Герої серед нас» до ліцеїстів 11-х класів завітав воїн Збройних Сил України, випускник ліцею 2016 року Сергій Приймак.

Учнівське самоврядування

Напередодні відзначення Всесвітнього Дня учителя 29 вересня 2023 року в закладі було проведено День учнівського самоврядування – день дублера. Ініціативу щодо святкування проявили здобувачі освіти