Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Правила порозумінь

06 грудня 2021 року у 5-Г класі практичний психолог Віра Хмель провела інтерактивну бесіду «Правила порозумінь», під час якої учні в ігровій формі ознайомилися з основними правами та обов’язками дітей.
П’ятикласників особливо зацікавила проектна методика «Зграя птахів, які перелітають у теплі краї». Учні уявляли, що зграя птахів – це їхній клас. Кожен отримав свою власну птаху, а психолог наголосила, що кожна ця птаха має право на існування. На дошці висів плакат із намальованим сонечком, природою, що умовно зображав переліт птахи у теплі краї. Учні писати на своєму птахові, яким же правом вона хотіла б скористатися в своєму житті. Під час аналізу проведеної методики, діти ділилися враженнями, що їм найбільше запам’яталося, чи подобається їм летіти в зграї, чи комфортне те місце, яке вони займають у польоті, чи хотіли б вони щось змінити.
Під час гри «Веселий м’ячик» п’ятикласники демонстрували обізнаність із даної теми, а за допомогою «Казкової вікторини» поринули у світ казок і визначали, які саме права дитини було порушено казковими героями. У кінці бесіди Віра Борисівна наголосила, щоб учні поважали своє оточення, намагалися не створювати ситуацій, які призводять до порушення закону і пам’ятали, що кожна людина має такі ж права, як і вони!

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх