Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Урок з фінансової грамотності «Гривні – 25»

З метою формування фінансових навичок здобувачі освіти 6ав класів (вч.Беднарська С.В.) в рамках уроку математики розв’язували задачі на обчислення вартості товару, використовуючи грошові одиниці України.
З цікавістю опрацювали історію походження національної валюти, визначили найбільш ходові номінали. Використовуючи ознаки подільності, шестикласники прорахували як можна розрахуватися за покупку. В групах вирахували витрати на поїздку на море, для прогулянки парком, щоб зібратися до школи і проаналізували, чи діляться отримана числа на «2», «5», «10».
Юні історики з 6б класу опрацювали історію грошового обігу на українських землях, особливості грошової реформи 1996 року та готівкових грошей в Україні. Були приємно вражені «трьома походами» за гривнею, ступенями захисту банкнот. Розгадували анаграми, виділяли «зайвий» термін з переліку, створювали вигадані грошові одиниці (вч. Ігнатишин Н.В.).
Семикласники А класу мали можливість ознайомитися з історією виникнення гривні та знаками захищеності банкнот на уроці математики, самостійно їх перевіряли. У робочих групах учні виконували вправу, де потрібно було порахувати скільки грошей буде затрачено на відпочинок, покупку шкільного приладдя, на прогулянку парком (вч.Жмур І.Д.).
Історичну урок – подорож здійснили учні 7бв класів. Вони розв’язували тематичні анаграми, у яких зашифровані основні терміни та поняття, що стосуються формування фінансової системи в Україні. Складали власні ребуси і головоломки (вч.Ярмусь Г.Б.).

Урок з фінансової грамотності «Гривні - 25»

Урок з фінансової грамотності «Гривні - 25»

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх