Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

З святом вас, любі вчителі!

Золотокосий жовтень завжди приносить у навчальні заклади миті радості та щастя, адже у першу неділю цього місяця святкують День працівників освіти.
Цьогоріч у Радивилівському ліцеї № 1 День учителя був особливим. Карантинні обмеження зумовили і формат свята: гра-квест «Шкільними лабіринтами».
2 жовтня, після завершення уроків, старшокласники методом випадкового жеребкування поділили увесь педагогічний колектив на 11 команд, роздали маршрутні листи та вмикнули таймер.
Наставники, звіривши номери станцій та їх розташування, взялись до виконання завдань. А їх було чимало, кожному до вміння та бажання: одинадцятикласники перевіряли знання усної народної творчості, сучасної естради та кіно, шкільних секретів, епохи 90-х, здорового способу життя, творчості Олега Винника. Виявляли творчий потенціал педагогів у створенні креативних фото, випробовували спортивні можливості та логіку.
Кожну команду учні зустрічали щирими посмішками, вітаннями та побажаннями. Увесь захід пройшов в атмосфері радості, драйву та невимушеності.
Після підрахунку балів судді оголосили переможців, а всім командам подякували за участь та натхнення.

З святом вас, любі вчителі!

Схожі публікації

Міжнародний день Рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Долучились до святкування і юні ліцеїсти закладу. Класними керівниками 1-х та 4-х класів було проведено читання

«Небесна Сотня на стороні Гідності»

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Євромайдану за гідність, честь, волю, за право бути

Вітаємо наших переможців

20 лютого 2023 року у приміщенні Літературного музею Уласа Самчука в м.Рівне відбулося нагородження переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Мати. Марія. Україна», приуроченого 118- річниці