Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

З святом вас, любі вчителі!

Золотокосий жовтень завжди приносить у навчальні заклади миті радості та щастя, адже у першу неділю цього місяця святкують День працівників освіти.
Цьогоріч у Радивилівському ліцеї № 1 День учителя був особливим. Карантинні обмеження зумовили і формат свята: гра-квест «Шкільними лабіринтами».
2 жовтня, після завершення уроків, старшокласники методом випадкового жеребкування поділили увесь педагогічний колектив на 11 команд, роздали маршрутні листи та вмикнули таймер.
Наставники, звіривши номери станцій та їх розташування, взялись до виконання завдань. А їх було чимало, кожному до вміння та бажання: одинадцятикласники перевіряли знання усної народної творчості, сучасної естради та кіно, шкільних секретів, епохи 90-х, здорового способу життя, творчості Олега Винника. Виявляли творчий потенціал педагогів у створенні креативних фото, випробовували спортивні можливості та логіку.
Кожну команду учні зустрічали щирими посмішками, вітаннями та побажаннями. Увесь захід пройшов в атмосфері радості, драйву та невимушеності.
Після підрахунку балів судді оголосили переможців, а всім командам подякували за участь та натхнення.

З святом вас, любі вчителі!

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої