Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

З святом вас, любі вчителі!

Золотокосий жовтень завжди приносить у навчальні заклади миті радості та щастя, адже у першу неділю цього місяця святкують День працівників освіти.
Цьогоріч у Радивилівському ліцеї № 1 День учителя був особливим. Карантинні обмеження зумовили і формат свята: гра-квест «Шкільними лабіринтами».
2 жовтня, після завершення уроків, старшокласники методом випадкового жеребкування поділили увесь педагогічний колектив на 11 команд, роздали маршрутні листи та вмикнули таймер.
Наставники, звіривши номери станцій та їх розташування, взялись до виконання завдань. А їх було чимало, кожному до вміння та бажання: одинадцятикласники перевіряли знання усної народної творчості, сучасної естради та кіно, шкільних секретів, епохи 90-х, здорового способу життя, творчості Олега Винника. Виявляли творчий потенціал педагогів у створенні креативних фото, випробовували спортивні можливості та логіку.
Кожну команду учні зустрічали щирими посмішками, вітаннями та побажаннями. Увесь захід пройшов в атмосфері радості, драйву та невимушеності.
Після підрахунку балів судді оголосили переможців, а всім командам подякували за участь та натхнення.

З святом вас, любі вчителі!

Схожі публікації

Вітання переможцям

Вітаємо Покотила Андрія, здобувача освіти 11-А класу, переможця (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище» та його наставниць Тамару

Вітаємо Софію Панасюк, здобувачку освіти 9-А класу, фіналістку VІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, та її наставницю Ірину Савчук. Софія здобула почесне ІV

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців конкурсу читців-декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській” серед учнів закладів загальної середньої освіти громади Мелиха Романа, здобувача освіти 10в класу (І місце) Музичка