Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Літо з Go camp

По літньому осіння погода навіює приємні спогади про канікули…
Завдяки онлайн-табору “Go camp” літо 2020 року було драйвовим — із безліччю пригод та подорожей.
Заявка для участі в таборі від команди закладу була подана ще в січні місяці, а спогади про моменти радості після того, як отримали результати і мріяли про два тижні спілкування з волонтером, живі і зараз! Карантинні заходи внесли корективи у форму організації табору, і було вирішено, що форма проведення – онлайн! Так, це, звісно, новий формат для всіх учасників, багатьом навіть було трохи лячно, як все має відбуватися, але завдяки бездоганній організації команди Go Global всі страхи розвіялися відразу ж в перший день тренінгу для вчителів!
GoCamp – це літній дитячий англомовний табір із залученням іноземних волонтерів.
У проекті взяли участь діти з 40 українських шкіл та десятки іноземних волонтерів з США, Великої Британії, Нігерії, Іраку, Туреччини, Афганістану, Індії, Грузії, Бангладешу, Канади та багатьох інших країн. За кожною групою дітей був закріплений один волонтер. Команді з Радивилівського ліцею 1 пощастило, напевно, найбільше, адже з ними працював волонтер з Канади Майкл Рожак, коріння якого походить з Львівської області. Команда безмежно рада знайомству з новим другом, великим патріотом України, який популяризує її традиції в Канаді, а саме в найбільшому місті за чисельністю української діаспори – Вінніпезі.
Кожного дня конференції відбувалися на платформі Zoom. Ранок починався із зарядки під рухливу музику, яку щоразу презентувала нова команда. Потім була пізнавальна і цікава лекція з координаторами табору, яка відповідала темі дня. Щодня учасники говорили англійською, знайомились з новими культурами, вчились малювати комікси, знімати креативні відео та фото і навіть створювати музику, адже наприкінці кожного дня табору потрібно було презентувати практичне завдання, яке закріплювало отримані раніше уміння і навички, та розмістити на платформі “Padlet”. Також учні мали можливість послухати і переглянути презентації волонтерів про їхні країни, мови, культуру і традиції, запитати те, що їх зацікавило.
Цей табір став унікальним досвідом, бо усі змогли почути англійську мову з різними акцентами, вдосконалити комунікативні навички, познайомитися з багатьма цікавими та незвичайними людьми.
Круто, що Україна дає таку можливість підростаючому поколінню. Бо співпраця з волонтерами – це дієва та практична допомога для всіх! Велике спасибі організаторам!

Літо з Go camp

Літо з Go camp

Літо з Go camp

Літо з Go camp

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої