Для того щоб дізнатися, що являє собою поверхня Марса, можна прочитати теорію або подивитися відео, а можна взяти VR-гарнітуру і “пройтися” Червоною планетою, вивчивши ландшафт, поглянувши на зоряне небо. VR-досвід найчастіше є більш яскравим, тому запам’ятовується краще. Жоден з освітніх методів не може зрівнятися в ефективності з VR-технологією, яка значно покращує та спрощує процес навчання.
Новий тренд в світі апробували і наші учні: Гнатюк Вадим (6-В клас), Мелих Владислав (9-В клас), Сербенюк Софія (9-В клас), Токмина Богдана (9-А клас), вивчаючи такі непрості шкільні дисципліни, як хімію, біологію, фізику, географію та астрономію.
Завдяки використанню шоломів чи окулярів віртуальної реальності, спеціальних веб-ресурсів та мобільних додатків, вони занурилися у вивчення матеріалів аж до молекулярного рівня, побачили віртуальні хімічні реакції, які під час звичайних лабораторних з хімії залишаються недоступними, позаяк немає потрібних реактивів і є обмеження щодо безпеки, чи побували у тих місцях, куди не так вже й просто потрапити: це і Великий бар’єрний риф, і космічна станція, і джунглі Амазонки… А тоді наука стає справді цікавою і захопливою!
Вивчення STEM-освіти – це спосіб допомогти сучасним дітям у майбутньому стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними ланками команди, суспільства, країни. Майбутнє – за технологіями, а майбутнє технологій – за людьми нового формату.
Вітаємо переможців олімпіади з хімії
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та їх наставницю Савчук Ірину Петрівну! І місце – Дубина Захарій, 7г клас І місце –