Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Завтра настає сьогодні

Наша школа – Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія» – є ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для кожного учня і вчителя у реалізації положень STEM-освіти.
Науковій діяльності та винахідництву на уроках слугує кожна практична робота, та практичне застосування отриманих знань. А теорія й практика навчання доводить, що основним фактором розвитку дитини є її практична діяльність. То чому ж учні так полюбляють «стемити»? Бо у STEM нема тестів і контрольних робіт, нема єдиного правильного розв’язку, кожен учасник освітнього процесу отримує свободу для творчості та самовираження.
Тому найменші наші вихованці особливо полюбляють моделювати та створювати власними руками рухомі дитячі іграшки: кошенята, пташечки, жабки, кораблики та акваріуми, ліхтарики та годинники. Ці STEM-іграшки надихають юних эйнштейнів на дивовижні відкриття. Старшокласникам цей підхід дозволяє зрозуміти суть природних явищ та законів.
STEM відкрив нову еру в іграшках. Він продемонстрував, що наука може і повинна бути веселою, дивовижною, чарівною і нескінченно красивою! Попит на STEM-іграшки буде тільки рости, адже в світі ще стільки незвіданого!

Завтра настає сьогодні

Завтра настає сьогодні

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній