Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Дистанційна майстерня 4-А класу «Творчість без обмежень»

Активно підтримали ідею «STEM-challenges» учні 4-А класу нашого закладу. Разом з педагогинею Ковальчук Валентиною Михайлівною юні дослідники сьогодні звітують про те, як вони експериментували з різними зображувальними техніками, пробували себе у ролі фокусників, експериментаторів, виготовляли механічні іграшки та моделі з використанням електронних конструкторів та LEGO, зреалізовували сміливі дизайнерські проекти, дивували нас цікавими дослідами.
Їхня дистанційна майстерня «Творчість без обмежень» містить багато цікавих та пізнавальних активностей. Так, Жданюк Тетянка запросила усіх у арт-майстерню, у якій вона створює справжні шедеври із алмазної мозаїки. Ничипорук Даринка та Загоруйко Микола – власники електронних конструкторів, тож знають безліч лайфхаків складання електричних схем з акустичним чи оптичним вихідним сигналом.
Юні вчені-хіміки Сова Андрій, Мовчан Юлія, Краснопольський Максим та Коханець Анна подивували усіх неперевершеними експериментами з використанням доволі відомих у побуті інгредієнтів: «Магія бриліантового зеленого», «Фараонова змія», «Виверження вулкану» та «Пінна реакція». Результати фізичного досліду «Повітряні кульки та вогонь» у виконанні Кісельової Даші вразили усіх непередбачуваним фіналом: кулька з водою не боїться вогню. Отакої! А ви полюбляєте фокуси?
Бречко Діана та Дудій Іван оволоділи та охоче поділилися справжніми стем-секретами, майстерно демонструючи фокуси з кольоровими малюнками, водою та олією. Якщо потрібно захистити свій мобільний телефон від пошкодження чи забруднення, то креативний спосіб Пархути Богдана стане вам у нагоді, користуйтеся на здоров’я. Посидючості та наполегливості Морозюка Івана можна лише позаздрити – такі складні моделі військової техніки з LEGO може створити лише справжній майстер-стемівець. Як внести яскраві ноти у своє життя під час карантину? Створіть чарівний світильник чи яскраву квіткову композицію, як це зробили Собчук Уляна та Левценюк Владислав, і отримаєте море позитиву.
Звісно, без помічників-лаборантів, асистентів, репортерів, у ролі яких були матусі чи татусі, старші братики і сестрички, у створенні «STEM-challenges» не обійшлося, тож їм окремі слова вдячності.
Віримо, швидше навіть упевнені, що наші діти здатні зробити Україну країною майбутнього!
Тож не зупиняйтеся і творіть! Успіхів усім!

Схожі публікації

Вітання переможцям

Вітаємо Покотила Андрія, здобувача освіти 11-А класу, переможця (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище» та його наставниць Тамару

Вітаємо Софію Панасюк, здобувачку освіти 9-А класу, фіналістку VІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, та її наставницю Ірину Савчук. Софія здобула почесне ІV

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців конкурсу читців-декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській” серед учнів закладів загальної середньої освіти громади Мелиха Романа, здобувача освіти 10в класу (І місце) Музичка