Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Міжнародний день енергозбереження

Рішення про заснування цього Дня було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE, а вже в листопаді 2008 світ відзначив перший День енергозбереження.
Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.
Основна мета заходу – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.
У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.
Не оминув він і Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія». Учні 8г класу під орудою вчителя географії Фаєвської Т.В. провели теоретико-практичну гру-вікторину «Шляхи енергозбереження», під час якої ще раз перевірили свої знання з енергозбереження, формували мотивацію і готовність до прийняття свідомих рішень і дій по енергозбереженню в школі і вдома. Вікторина передбачала випробування у чотирьох категоріях: «Енергозбереження», «Побутові прилади і енергозбереження», «Збереження тепла», «Економія води». Кожна складова змагання мала як теоретичні питання, так і вимагала пояснення практичних кроків щодо економії енергоресурсів у побуті та в школі. За підсумками вікторини здобувачі освіти створили «розумний будинок», врахувавши в його дизайні всі пропозиції, що були попередньо оприлюднені.
Найактивнішими енергозберігачами були Королюк Софія, Ничипорук Арсен, Савчук Тарас, Собків Антон, Собчук Тимофій, Шкурник Богдан.

Міжнародний день енергозбереження

Схожі публікації

День вишиванки

#День_вишиванки у Радивилівському ліцеї №1 пройшов творчо, пізнавально, активно.

Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!»

15 травня 2024 року в Рівненській ОВА відбулося нагородження лауреатів XІV-го Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст». Цьогоріч учасниками конкурсу стали 846 учнів