Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Міжнародний день енергозбереження

Рішення про заснування цього Дня було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE, а вже в листопаді 2008 світ відзначив перший День енергозбереження.
Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.
Основна мета заходу – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.
У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.
Не оминув він і Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія». Учні 8г класу під орудою вчителя географії Фаєвської Т.В. провели теоретико-практичну гру-вікторину «Шляхи енергозбереження», під час якої ще раз перевірили свої знання з енергозбереження, формували мотивацію і готовність до прийняття свідомих рішень і дій по енергозбереженню в школі і вдома. Вікторина передбачала випробування у чотирьох категоріях: «Енергозбереження», «Побутові прилади і енергозбереження», «Збереження тепла», «Економія води». Кожна складова змагання мала як теоретичні питання, так і вимагала пояснення практичних кроків щодо економії енергоресурсів у побуті та в школі. За підсумками вікторини здобувачі освіти створили «розумний будинок», врахувавши в його дизайні всі пропозиції, що були попередньо оприлюднені.
Найактивнішими енергозберігачами були Королюк Софія, Ничипорук Арсен, Савчук Тарас, Собків Антон, Собчук Тимофій, Шкурник Богдан.

Міжнародний день енергозбереження

Схожі публікації

Міжнародний день Рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Долучились до святкування і юні ліцеїсти закладу. Класними керівниками 1-х та 4-х класів було проведено читання

«Небесна Сотня на стороні Гідності»

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Євромайдану за гідність, честь, волю, за право бути

Вітаємо наших переможців

20 лютого 2023 року у приміщенні Літературного музею Уласа Самчука в м.Рівне відбулося нагородження переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Мати. Марія. Україна», приуроченого 118- річниці