Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Міжнародний день енергозбереження

Рішення про заснування цього Дня було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE, а вже в листопаді 2008 світ відзначив перший День енергозбереження.
Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.
Основна мета заходу – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.
У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.
Не оминув він і Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія». Учні 8г класу під орудою вчителя географії Фаєвської Т.В. провели теоретико-практичну гру-вікторину «Шляхи енергозбереження», під час якої ще раз перевірили свої знання з енергозбереження, формували мотивацію і готовність до прийняття свідомих рішень і дій по енергозбереженню в школі і вдома. Вікторина передбачала випробування у чотирьох категоріях: «Енергозбереження», «Побутові прилади і енергозбереження», «Збереження тепла», «Економія води». Кожна складова змагання мала як теоретичні питання, так і вимагала пояснення практичних кроків щодо економії енергоресурсів у побуті та в школі. За підсумками вікторини здобувачі освіти створили «розумний будинок», врахувавши в його дизайні всі пропозиції, що були попередньо оприлюднені.
Найактивнішими енергозберігачами були Королюк Софія, Ничипорук Арсен, Савчук Тарас, Собків Антон, Собчук Тимофій, Шкурник Богдан.

Міжнародний день енергозбереження

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх